OKNA PCV

ALUPLAST

aluplast

Pełna harmonia detali. Gwarancja najwyższego standardu w oparciu o sprawdzony i doceniony przez Państwa produkt. Współczesnym oknom stawia się coraz wyższe wymagania, dlatego też profile dostępne są teraz również w wariancie 6 komorowym. To spełnienie oczekiwań stawianych wobec współczesnej architektury, łączące w sobie najnowocześniejszą techniką z najwyższym komfortem mieszkania.

Możliwość stworzenia różnych konfiguracji:
– w standardzie stosujemy zasuwnicę ryglowaną klamką.w profilu typowo drzwiowym w połączeniu z kostkami grzewczymi (skrzydło o wysokości 120mm),
– w profilu pośrednim (skrzydło o wysokości 105mm)
– w profilu balkonowym (skrzydło o wysokości 82mm) – w opcji otwerania do wewnątrz

W połączeniu z szeroką ofertą rozwiązań systemowych daje to możliwość kreacji okien zgodnych z wyobraźnią projektanta i podkreślających indywidualny styl właściciela.

Oferujemy możliwość zamówienia drzwi z gotowymi wypełnieniami.

VEKA

veka

Możliwość stworzenia różnych konfiguracji:
– w profilu typowo drzwiowym w połączeniu z kostkami grzewczymi (skrzydło o wysokości 120mm),
– w profilu pośrednim (skrzydło o wysokości 105mm)

W standardzie stosujemy zasuwnicę ryglowaną klamką.
Oferujemy możliwość zamówienia drzwi z gotowymi wypełnieniami.

KOLORY STANDARDOWE

1. Dąb złocisty
2. Orzech
3. Dąb bagienny
4. Mahoń
5. Winchester

BRUGMANN

brugmann

Możliwość stworzenia różnych konfiguracji:
– w profilu typowo drzwiowym w połączeniu z kostkami grzewczymi (skrzydło o wysokości 125mm),
– w profilu pośrednim (skrzydło o wysokości 105mm)

W standardzie stosujemy zasuwnicę ryglowaną klamką.
Oferujemy możliwość zamówienia drzwi z gotowymi wypełnieniami.

KOLORY STANDARDOWE

1. Złoty dąb
2. Orzech
3. Mahoń
4. Dąb bagienny

DRZWI DO DOMU

Drzwi Dre stanowią ważny element każdego wnętrza. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych aranżacji pomieszczeń z drzwiami Dre. W naszej ofercie znajdą więc Państwo jedyne w swoim rodzaju drzwi. Bogata oferta daje Państwu dobrać odpowiednie drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę. Dre to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.

Drzwi Intenso Doors to linia drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i ekstrawagancją. Nowoczesne pomieszczenia, modern design i nasze drzwi to doskonałe połączenie. Wybarwienia oklein wykorzystywanych do produkcji tych drzwi idealnie komponują się z intensywnymi kolorami wnętrz i współgrają z kolorystyką nowoczesnych mebli. Ciągły rozwój firmy Intenso Doors oraz zwiększenie mocy produkcyjnych przez zakup najnowocześniejszych technologii pozwolił na stworzenie nowej oferty produktowej, której zakres pragniemy Państwu przedstawić w naszym najnowszym katalogu.

Jakość Drzwi Centurion i  standard wykonania produktów oraz serwis pozostaje na najwyższym poziomie. Produkty konstrukcyjnie i technologicznie wykonywane są tak jak ich odpowiedniki w pozostałych kolorach z regularnej oferty.

Wybierając drzwi Wikęd macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Do produkcji drzwi używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wciąż wprowadzanymi nowościami pozwala nam zadowolić gusta najróżniejszych klientów. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Drzwi Delta zaprojektowane specjalnie dla klientów, którzy cenią sobie szerokie wejścia wynikające z przestronności domu/obiektu a także holu czy korytarza, w wersji drzwi pełnych bez przeszklenia, celem całkowitego oddzielenia pomieszczeń wewnętrznych od otoczenia. Dodatkową zaletą drzwi dwuskrzydłowych jest ułatwienie przemieszczania elementów wielkogabarytowych przez wejście główne. Obecnie marka DELTA jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej.

Drzwi Gerda spełniają wszystkie wymagane przez przepisy budowlane normy jakości i bezpieczeństwa, a bogate wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że praktycznie każdy znajdzie produkt trafiający w jego gust. Kupując produkty Gerda, szczególnie drzwi wejściowe, antywłamaniowe zapewniasz sobie bezpieczeństwo w swoim domu i mieszkaniu.

Drzwi Pol-skone charakteryzuje duża innowacyjność oraz wysoka jakość. Stosowany i certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 jest obiektywnym dowodem gwarantującym, że oferowana jakość zostanie utrzymana. Wyroby POL-SKONE zostały przetestowane przez znane jednostki badawcze i spełniają najbardziej rygorystyczne normy, czego świadectwem są posiadane aprobaty techniczne, certyfikaty zgodności z aprobatami, systemem zarządzania jakością oraz znak budowlany B.

Drzwi Mar-ton to najwyższa jakość produktu i usług. Stanowią podstawę filozofii firmy Martom. Dobór technologii, użyte materiały, wzornictwo, doświadczenie ludzi, precyzja i powtarzalność wykonania oraz kontrola procesu – te elementy zapewniają produktom Martom doskonałą opinię wśród Klientów.

Drzwi Porta projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


ROLETY

Nowoczesne i eleganckie rolety, plisy czy żaluzje. Produkty wykonane w najnowszych technologiach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalny montaż i kompleksową pomoc w doborze poszczególnych modeli. Efektowny design, atrakcyjna cena i pełna funkcjonalność to największe atuty elementów dostępnych w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się, a tym samym nagrzewaniu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Produkty te są w pełni funkcjonalną osłoną okienną, która pełni również funkcje dekoracyjne.

ROLETY NADSTAWNE VEGAS REVO

System rolet nadstawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek. To system stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych. Niezwykłe łatwy w produkcji i przyjazny w montażu, szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań – to właśnie system Vegas Revo.

ROLETY ALUMINIOWE

Sprawdzą się znakomicie zarówno w starym budownictwie jak i w nowo powstających budynkach mieszkalnych. Nasze rolety to ochrona, dekoracja, estetyka, ale również funkcjonalność. Dzięki nim ochronimy nasze wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem lub też pokażemy je na zewnątrz, zapewnimy sobie ochronę przed hałasem oraz zaoszczędzimy na kosztach ogrzewania.

Kolory i kształty naszych rolet dopasujemy do Państwa indywidualnych wymagań. Czy to bogata kolorystyka RAL przy skrzynkach, prowadnicach i listwach dolnych, paleta kolorów pancerza roletowego czy też kształt naszych skrzynek jak skrzynka 45 stopni., skrzynka półokrągła, czy też wzbogacenie rolety o antyinsektową siatkę chroniącą przed owadami. Do każdego Państwa pomysłu znajdziemy pasujące rozwiązanie.

ROLETY PODTYNKOWE

System podtynkowy produkowany przez firmę Tapparella, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczędność nie jest obojętna. Jest to jedna z nielicznych rolet do zabudowy, które można bez mostków termicznych zamontować w budynkach pasywnych i energooszczędnych. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, przy czym prowadnice można częściowo zabudować.

Rolety podtynkowe oferują bardzo szerokie możliwości adaptacyjne. Przód rolety można zatynkować, co czyni skrzynkę rolety niewidoczną i jednocześnie idealnie harmonizującą z fasadą budynku. Klapa rewizyjna znajduje się na spodniej stronie rolety od zewnątrz i pozostaje praktycznie niewidoczna.

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Roleta antywłamaniowa to skuteczna ochrona naszej własności przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym, a jednocześnie zachowanie wszelkich funkcjonalnych walorów rolety zewnętrznej. Różnice nie są na pierwszy rzut oka dostrzegalne, a jednak stanowią wyśmienitą ochronę przed włamaniem: prowadnice roletowe są szersze niż standardowo i specjalnie wzmocnione, profil zaś wykonany jest z pogrubionego aluminium. Dodatkowo możliwe jest założenie specjalnych wieszaków zabezpieczających roletę przed podniesieniem. Dla Państwa wygody oferujemy do podnoszenia i opuszczania rolety nasze niezawodne silniki elektryczne sterowane za pomocą przełącznika lub pilotem.

ROLETY MATERIAŁOWE

W gamie naszych produktów znajdą Państwo zarówno rolety w stylu klasycznym – Vegas Classic, pasujące do każdego wnętrza, jak również modele z fantazyjnym zakończeniem, Vegas Klaudia, które będą harmonizowały z Państwa nieszablonowymi wnętrzami.